Hakkımızda

KURULDUĞUMUZ GÜNDEN GÜNÜMÜZE KADAR 15.000 HASTAYA HİTAP ETMİŞ OLMANIN HAKLI GURURUNU YAŞIYORUZ.


Kurulduğu ilk günden itibaren gelişmeyi, büyümeyi ve paylaşmayı temel ilke olarak benimsemek, hasta memnuniyeti esası ve yüksek hizmet kalitesi anlayışıyla alanında profesyonel, öncü ve lider bir sağlık kuruluşu olmak, diş hekimliği hizmetlerini ve koruyucu diş hekimliğini çağdaş ve modern donanımı yanında konusunda uzman doktorlarımızla gerçekleştirmek, gelişen ve değişen teknolojileri ve ürünleri tüm seçenekleri ile takip etmek, değerlendirmek ve hastalarımıza çözüm önerileri ile sunmaktır.

Diş hekimliği teşhis ve tedavi yöntemlerinde hasta memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla uluslararası standartlarda hizmet veren bir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olmak. Dentetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği genç, dinamik, güler yüzlü hekim ve personel kadrosuyla bilimsel, vicdani ve etik değerlerden asla ödün vermeden yaptığı iyi işlerle anılan, diş hekimliği mesleğine katkı sunmak adına sürekli kendini geliştirip yenileyen bir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olma hedefindedir.


Hastalarımıza Odaklanıyoruz: Hastalarımızın ve yakınlarının gereksinimlerini karşılamak ,beklentilerinin ötesine geçebilen hizmet kalitesini sunmak için burdayız.


Hastalarımızın Haklarına Saygı Duyuyoruz: Herhangi bir ayrım gözetmeksizin hastalarımız ve yakınlarının haklarını koruyoruz.


Hastalarımızın Güvenliği Temel Önceliğimizdir: Hastalarımızın, yakınlarının ve çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak en önemli önceliğimizdir.


Takım Çalışmasının Gücüne İnanıyoruz: Dentetik ekibi olarak ortak hedeflerimize ulaşmak için, ekip çalışmasının gücüne inanıyoruz.


Topluma ve Çevreye Karşı Duyarlıyız: Faaliyetlerimizde çevreye ve doğal kaynaklara zarar vermemeye büyük özen gösteriyoruz.


Sürekli Daha İyiyi Arıyoruz: İş mükemmelliğini hedefleyen kalite anlayışımızla, işi ve iyileştirmeyi bir bütün olarak görüyor ve geliştirmeyi sürekli kılmak istiyoruz.


Hasta-çalışan güvenliğini ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutarak yenilikçi ve iyileştirici tıbbi bakım sağlamak.

Bugün Randevu Alın